32 kbps 64 kbps Premium


Pořadatelé
Občanské sdružení Alternativa pro kulturu
Dům kultury Trutnov
Tisk Ofset Úpice
Realitní kancelář Dobré Bydlo

Hlavní partner
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Partneři festivalu
Společnost Horní Labe a.s. - Marius Pedersen Group
VAK Trutnov a.s.
Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o.
Pórobeton Trutnov a.s.
BAK a.s.
ZPA Smart Energy s.r.o.

Podporovatelé festivalu
Irish Pub - Ambrose Moloney's
Michal Čípel
Agentura RON
PeKut - Petr Kutáček - grafik
Kafírna Volk - Vescovi

Mediální partneři
Radio Černá Hora
Český rozhlas Hradec Králové
Trutnovinky
AB radio
Mezzo TV
Okolohradce.cz
Náchodský swing

DEAN BROWN - DALŠÍ ZE ZAWINULOVÝCH DĚTÍ A SOUČASNÝ SPOLUHRÁČ VICTORA BAILEYHO S ČESKOU KAPELOU VIRTUOZA P.J. RYBY NA AUTUMN PARTY

29.9.2008 | autor: Tomáš Katschner

foto_444

Skvělý závěr letošního JAZZINCE! Světová kytarová špička - DEAN BROWN zahraje v Trutnově ve čtvrtek 30. října v Koncertní síni B. Martinů od 19 hodin.
Bude hostem nové formace baskytaristy Pavla Jakuba Ryby, který na Jazzinci vystupoval už několikrát, a vždy vzbudil zaslouženou pozornost.
Dean Brown natočil víc jak 100 CD, z nichž získala nejvyšší americké hudební hodnoceníGrammy Awards. Spolupracoval či spolupracuje s těmito hudebníky: Marcus Miller, David Sanborn, The Brecker Brothers, Billy Cobham, George Duke, Bill Evans, Kirk Whalum, Bob James, Roberta Flack, Eric Clapton a také vystupuje spolu s nám dobře známým Victorem Baileym!!

foto_447

Pavel Jakub Ryba
Fantastický pražcový i bezpražcový baskytarista získal jako vůbec první Čech a jeden z mála Evropanů vůbec poctu, že se stal exkluzivním hráčem amerického výrobce hudebních nástrojů FENDER. Firma bude vyrábět "custom" modely pod jménem Pavel Jakub Ryba.

foto_449

Pavel jakub Rybe je již 20 roků aktivním jazzovým a studiovým hudebníkem, který nepozbyl svou muzikální identitu. Jeho sólové album "Yes, Yes, No, No" bylo nejvýše oceněným titulem recenzovaným v Jazzize Magazine (USA). V roce 2004 natočil další cd "Morally Topless", na kterém se jako člen kapely podílela hráčsky i kytarová legenda MIKE STERN (Miles Davis Band).
Pavel Jakub ryba také spolupracoval např. s těmito hudebníky: Josef Skrzek (SBB), Gary Lucas (USA), Jana Koubková, Jazz Q. Martina Kratochvíla, Petr Novák a dalšími.

foto_451

The Fish Men

Petr Valášek
Top hráč na basklarinet patřící k evropské špičce na tento nástroj. Vyhledávaný pódiový i studiový hráč. Absolvent pardubické konzervatoře a AMU v Praze. Spolupracuje: Lisa Minelli, Bobby McFerin, Josef Skrzek, Jana Koubková, Clarinet Factory, Karel Gott...

Mikoláš Nop - perkuse, bicí nástroje
Špičkový bubeník z hudební rodiny Nopů.
Absolvent Pražské konzervatoře. Spolupracoval s Mike Sternem, Sto zvířat, Pavel Bobek a dalšími.

Mr. Boss - bicí nástroje

zpět
Jste . návštěvník těchto stránek